PO - PI, od 8:00 do 16:00 hod
Kontaktujte nás
Informácie o spoločnosti, Novinky a udalosti, Správy, Tlačové správy, Vizuálna komunikácia

Antalis podpísal dohodu o akvizícii skupiny Integart v Poľsku, Českej republike a na Slovensku.

21 apr 2023 —
Tlačiť
logo_Integart.png

Antalis podpísal záväznú ponuku na akvizíciu skupiny Integart, čo umožní Antalisu rozšíriť svoje aktivity na rýchlo sa rozvíjajúcom trhu vizuálnej komunikácie.

Antalis podpísal záväznú ponuku na akvizíciu skupiny Integart, čo umožní Antalisu rozšíriť svoje aktivity na rýchlo sa rozvíjajúcom trhu vizuálnej komunikácie.

Ponuka podlieha splneniu obvyklých podmienok, vrátane súhlasu poľského úradu pre hospodársku súťaž.

 

S konsolidovaným obratom 42 miliónov EUR a viac ako 200 zamestnancami, v roku 2022, je skupina Integart významným distribútorom produktov vizuálnej komunikácie so sídlom v Poľsku a pobočkami v Českej republike a na Slovensku.

 

Skupina Integart bola založená v roku 1994 a ponúka široký sortiment veľkoformátových tlačových materiálov, textílií, riešení interiérového dizajnu a strojov pre rôzne priemyselné odvetvia, ako sú médiá, interiérový dizajn a stavebníctvo.

 

Vďaka odborným znalostiam v oblasti predaja veľkoformátových tlačiarenských strojov a portfóliu značiek umožní akvizícia skupiny Integart spoločnosti Antalis diverzifikovať svoju ponuku.

 

Hervé Poncin, generálny riaditeľ Antalis, sa v súvislosti s touto transakciou vyjadril: „Akvizícia skupiny Integart posilní našu trhovú pozíciu vo východnej Európe a zlepší realizáciu nášho plánu rastu na trhu vizuálnej komunikácie.“

 

„Od svojho založenia sa naša spoločnosť rozrástla na vysoko špecializovaného a renomovaného dodávateľa riešení a služieb vizuálnej komunikácie pre reklamný priemysel. Vstup do skupiny Antalis z nás urobí silnejšieho hráča na trhu a umožní nám expandovať do zahraničia,“ dodal Sławomir Kot-Zaniewski, prezident skupiny Integart.

 

 

O Antalis

Antalis je stopercentne vlastnená dcérska spoločnosť KPP Group Holdings Co., Ltd., celosvetového lídra v distribúcii papierov, obalov a vizuálnej komunikácie so sídlom v Japonsku a kótovaná na Tokijskej burze cenných papierov (ISIN JP3293350009) s 563 miliardami JPY (približne € 4 miliardy) obrat v roku 2022. V Európe a Latinskej Amerike je Antalis popredným B2B distribútorom produktov a služieb v oblasti papiera a priemyselných obalov a číslom dva v distribúcii médií vizuálnej komunikácie. Antalis so sídlom v oblasti Paríža (Francúzsko) pôsobí v 29 krajinách a obsluhuje viac ako 90 000 zákazníkov s tímom 3 800 zamestnancov a prelomovými riešeniami elektronického obchodu. Našich 60 distribučných centier zameraných na ekologickú zodpovednosť poskytuje služby svetovej úrovne.

 

Zistite viac na www.antalis.com a sledujte nás na LinkedIn, Twitteri, Instagrame, Facebooku, Pintereste alebo YouTube, kde nájdete naše najnovšie správy.

 

Pre ďalšie informácie kontaktujte:

Stéphanie Vidal Soler, Group Communication Manager

stephanie.vidalsoler@antalis.com

+ 33 6 13 45 78 69