PO - PI, od 8:00 do 16:00 hod
Kontaktujte nás

Antalis je popredný európsky distribútor papiera, obalových materiálov a produktov pre vizuálnu komunikáciu.

antalis-group-5.jpg

Kto sme?

Antalis (Euronext Paris: ANTA) je popredný európsky a svetový B2B distribútor (mimo Spojené štáty americké) papiera a obalových materiálov a jeden z troch najväčších distribútorov materiálov pre vizuálnu komunikáciu. Antalis je dcérskou spoločnosťou firmy Sequani s medzinárodnou pôsobnosťou v 41 krajinách.

Spoločnosť poskytuje jednu z najrozsiahlejších a najrozmanitejších ponúk produktov a riešení na trhu a ponúka svojim zákazníkom vysokú úroveň služieb z hľadiska klientskych riešení, odborných znalostí a logistiky, predovšetkým prostredníctvom 115 distribučných centier po celom svete.

Naša vízia a poslanie

Našou víziou je posilniť Antalis v pozícii popredného a najdôveryhodnejšieho medzinárodného business-to-business distribútora papiera, obalových materiálov, produktov pre vizuálnu komunikáciu, spotrebných materiálov a súvisiacich služieb. Naším poslaním je poskytovať našim zákazníkom to najlepšie vďaka odborným znalostiam a inováciám v ponuke a udržiavať skvelé vzťahy s našimi obchodnými partnermi. Sme spoločensky zodpovední a aktívni v rozširovaní portfólia, urýchľovaní digitálnej transformácie, rozvoja našich tímov a dosahovaní vysokej návratnosti vloženého kapitálu.

Kľúčové údaje

antalis-group-key-1.png
2,3

miliárd eur obrat v roku 2018

antalis-group-key-2.png
#1 v Európe a #2 celosvetovo

s pobočkami v 41 krajinách

antalis-group-key-3.png
5.200

zamestnancov starajúcich sa o viac než 120.000 zákazníkov po celom svete 

antalis-group-key-4.png
12.000

dodávok denne po celom svete

antalis-group-key-5.png
115

distribučných centier na 620.000 m2 po celom svete

antalis-group-key-6.png
1,3

miliónov ton papiera predaného v roku 2018