PO - PI, od 8:00 do 16:00 hod
Kontaktujte nás

Antalis je popredný európsky distribútor papiera, obalových materiálov a produktov pre vizuálnu komunikáciu.

antalis-group-5.jpg

Kto sme?

Antalis (Euronext Paris: ANTA) je popredný európsky a svetový B2B distribútor (mimo Spojené štáty americké) papiera a obalových materiálov a číslo 2 v distribúcií materiálov pre vizuálnu komunikáciu v Európe. 

Skupina poskytuje jednu z najrozsiahlejších a najrozmanitejších ponúk produktov a riešení na trhu a ponúka svojim zákazníkom vysokú úroveň služieb z hľadiska klientskych riešení, odborných znalostí a logistiky, najmä prostredníctvom 117 distribučných stredísk na celom svete. V roku 2019 skupina vykázala tržby vo výške 2,1 miliardy EUR a zamestnávala 4 700 ľudí, ktorí obsluhovali viac ako 115 000 zákazníkov, firmiem a tlačiarňí v 39 krajinách.

Naša vízia a poslanie

Našou víziou je posilniť Antalis v pozícii popredného a najdôveryhodnejšieho medzinárodného business-to-business distribútora papiera, obalových materiálov, produktov pre vizuálnu komunikáciu, spotrebných materiálov a súvisiacich služieb. Naším poslaním je poskytovať našim zákazníkom to najlepšie vďaka odborným znalostiam a inováciám v ponuke a udržiavať skvelé vzťahy s našimi obchodnými partnermi. Sme spoločensky zodpovední a aktívni v rozširovaní portfólia, urýchľovaní digitálnej transformácie, rozvoja našich tímov a dosahovaní vysokej návratnosti vloženého kapitálu.

Kľúčové údaje

antalis-group-key-1.png
2,1

miliárd eur obrat v roku 2019

antalis-group-key-2.png
#1 v Európe a #2 celosvetovo

s pobočkami v 39 krajinách

antalis-group-key-3.png
4.700

zamestnancov starajúcich sa o viac než 115.000 zákazníkov po celom svete 

antalis-group-key-4.png
11.000

dodávok denne po celom svete

antalis-group-key-5.png
117

distribučných centier po celom svete

antalis-group-key-6.png
1,1

miliónov ton papiera predaného v roku 2019