Objavte svoju budúcnosť v Antalise

img-jobs-2.jpg

VOĽNÉ POZÍCIE:

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu skladník.

Miesto výkonu práce:

Contera Park Svätý Jur
Priemyselná
900 21 Svätý Jur

Náplň práce:

Vykládka a nakládka tovaru

Príjem a kontrola tovaru

Príprava a vychystávanie tovaru k expedícii

Práca so scenerom

Používanie manipulačnej techniky – NZV, VZV

Požiadavky:

Platný preukaz na VZV

Ochota pracovať na zmeny - práca na dve zmeny (ranné a poobedné zmeny) od 6:30 do 20.00 hod.

Pracovitosť a manuálna zručnosť

V prípade záujmu zasielať životopisy na mailovú adresu: katarina.sedliacikova@antalis.com

  • Tvorte budúcnosť

podporovaním zmien, prispievaním k rozvoji našej spoločnosti a k jej ďalšiemu smerovaniu (E-commerce, Digital, CSR, Talent Management).

  • Preukážte odbornosť

využívaním svojich odborných znalostí a propagáciou našich produktov (papiere, obaly a materiály pre vizuálnu komunikáciu)

  • Rozvíjajte podnikanie

poradenstvom, podporou a rozvojom všetkých našich oddelení (predaj, nákup, marketing, IT, ľudské zdroje, financie).